Globalna obsługa klientów CSP e-platform

Cieszymy się, gdy możemy dostarczać nasze produkty w najodleglejsze zakątki świata. Żeby ułatwić naszym klientom kontakt, porozumiewamy się po angielsku, niemiecku, francusku, hiszpańsku i po polsku.

Wiemy jednak, że to zdecydowanie za mało!

Dlatego, alby sprostać oczekiwaniom naszych klientów z całego świata tworzymy dedykowane platformy internetowe CSP e-platform, które pozwalają na szybki i sprawny kontakt w ich ojczystym języku.

Czas realizacji dedykowanej platformy to dwa tygodnie.

Czas ten poświęcamy na uważny wybór produktów idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb, tworzymy ich wizualizacje wraz z grafiką, uruchamiamy portal na dedykowanej domenie: twojamarka.cspautomotive.com.  W Twoje ręce oddajemy gotowy system zakupowy i zamówieniowy on-line.

Dbamy również o sposób w jaki nasze produkty są dostarczane – korzystamy jedynie z renomowanych firm kurierskich, takich jak UPS, DHL, Dasher czy TNT.

Decydując się na współpracę z CSP otrzymasz swojego osobistego opiekuna, który pozostaje do dyspozycji nie tylko Twojej, ale również wskazanych przez Ciebie krajowych oddziałów firmy. 

Sporym ułatwieniem dostępu do platformy jest umieszczenie linku do niej na naszej firmowej stronie – www.cspautomotive.com.

CSP e-platform znacznie ułatwia współpracę – to skrojony na miarę sklep on-line, pozwalający na szybką i sprawną obsługę.