O Firmie

Na początku była sprzedaż samochodów. Kilkuletnie doświadczenie w tej branży utwierdziło nas w przekonaniu, że produkty POS stanowią nieodłączny element procesu sprzedaży aut używanych nowych i dostawczych. Niestety materiały, w dużej mierze dostarczane przez agencje reklamowe, zarówno pod względem jakości, jak również wytrzymałości, nie spełniały podstawowych norm i wymagań. Tym sposobem w 2010 roku na rynek wkroczyła firma CSP.

Od samego początku postawiliśmy na jakość. Oferujemy produkty dedykowane dla branży automotive, bazując na własnych spostrzeżeniach, doświadczeniach i wnioskach. Mając świadomość potrzeb i wymagań branży, postanowiliśmy tym wszystkim wyzwaniom sprostać. Dziś jesteśmy globalnym dostawcą szerokiej gamy materiałów reklamowych wspierających sprzedaż, zarówno samochód nowych, jak i używanych. Rozwiązujemy problemy dealerów i punktów sprzedaży na 12 międzynarodowych rynkach, obsługując 23 marki samochodowe. Nasze plany są jednak bardziej ambitne ponieważ konsekwentnie dążymy do tego, aby w 2022 roku docelowo obsługiwać wszystkich producentów, niezależnie od zakątka świata, w którym się znajdują.

Dlatego, w celu realizacji tej strategii, w 2016 roku utworzyliśmy spółkę Exacto Holding aby efektywniej kreować i rozwijać nowe narzędzia dla wsparcia branży automotive. W następstwie tych działań powstały min. innowacyjne rozwiązania prezentacji i sprzedaży samochodów on-line w technologii 360 stopni. Najnowszym produktem spółki oraz możliwościami, jakie ze sobą niesie jest Virtual Car 360, do którego wprowadzimy na najbliższych stronach. W dalszej części opowiemy o naszych procesach i technologii, przechodząc wreszcie do przedstawienia szerokiej gamy oferowanych produktów.