Kontakt

Sprzedaż Świat

Paweł Samczyk
General Manager CSP Automotive

M:  +48 502 651 131
E: p.samczyk@exacto-holding.com
 : linkedin.com/in/paweł-samczyk

Sprzedaż Polska

Joanna Jundziuł
Account Manager

M: +48 510 488 231
E: j.jundziul@cspautomotive.com
 : linkedin.com/in/joanna-jundziuł

Obsługa zamówień

Marta Samczyk
Customer Service Officer

M:  +48 600 239 519
E: m.samczyk@exacto-holding.com

Dział Graficzny

Luiza Bagińska
Graphic Designer

M: +48 511 996 663
E: l.baginska@exacto-holding.com

Dział Administracji

Paulina Szadkowska
Office Assistant

M:  +48 512 826 800
E: p.szadkowska@exacto-holding.com

Dział Marketingu

Katarzyna Konarska
Marketing Manager

M: +48 510 336 603
E: k.konarska@exacto-holding.com

Zarząd

Paweł Samczyk
V-ce Prezes Zarządu Exacto Holding
V-ce Prezes Zarządu Virtual Car 360

M:  +48 502 651 131
E:  p.samczyk@exacto-holding.com
:  linkedin.com/in/paweł-samczyk

Andrzej Wrona
Prezes Zarządu Exacto Holding
Prezes Zarządu Virtual Car 360

M: +48 501 089 979
E: a.wrona@exacto-holding.com
:  linkedin.com/in/andrzej-wrona

Dane spółki

EXACTO HOLDING SP. z O.O.
Ul. Jasnodworska 3B/271
01-745 Warszawa
E: office@cspautomotive.com

NIP: 522-298-07-86
REGON: 143758000
KRS: 0000623940

Kapitał zakładowy:
250 000 PLN

Numery kont bankowych:
PL: 04 1090 1014 0000 0001 1672 6266
EU: 72 1090 1014 0000 0001 2342 1437
EU Swift: WBKPPLPP